Ласкаво просимо в Бюро інформаційних технологій!

 
Місія нашого Бюро - вирішити Ваші цифрові труднощі!



Якщо Ви розробник програмного забезпечення - наші найкращі фахівці допоможуть Вам захистити Ваш програмний продукт від піратського злому і несанкціонованого копіювання, вірно ліцензувати модулі, розробити зручну систему монетизації і, як наслідок, в рази збільшити прибуток від продажу Вашого програмного забезпечення.

Наше рішення – перше в світі і єдине, що має в своєму портфелі всі інструменти для монетизації програмного забезпечення будь-якого типу - desktop, мобільного, вбудованого в обладнання або хмарних сервісів і універсально для будь-якої Вашої бізнес-моделі

Детальніше про захист і ліцензування ...



У Вас є електронно-цифровий підпис? Ви користуєтеся електронним документообігом, підписуєте документи он-лайн, подаєте віддалено податкову звітність. А Ви впевнені в тому, що Ваш електронний підпис надійно захищений від зловмисників і не буде вкрадений, а від Вашого імені не будуть підписані важливі документи? Ми захистимо Ваш електронно-цифровий підпис найнадійнішим способом - захищеним носієм інформації "AvestKey".

Використовуючи токен "AvestKey" всі Ваші персональні дані і електронний підпис не будуть піддаватися несанкціонованого доступу, а Ви не будете ризикувати своєю репутацією і майном.

Детальніше про електронному ключі - захищеному носії інформації "AvestKey" ...




Ви працюєте з ID-паспортами - паспортами громадянина України нового зразка. Як зчитувати основну інформацію про власника документу, побачити, де зареєстрований власник паспорту, його сімейний стан? Як зберегти і роздрукувати інформацію з ID-пкартки? Це можна зробити тільки за допомогою спеціальних пристроїв - рідерів для ID-карт.
Ми надамо Вам краще рішення на ринку України – сканери для зчитування ID-паспортів та ID-документів.

Докладніше…