Апаратні ключі Sentinel (HASP)

Апаратні USB-ключі Sentinel HL (HASP) забезпечують найвищий рівень захисту інтелектуальної власності, це дозволить Вам, як розробнику, заощадити Ваш час і гроші, уникнувши втрат, пов'язаних з піратством і нелегальним використанням програмного продукту, а також реалізувати найбільш зручну та відповідну систему для продажу Вашого софту.


Робота Вашого програмного продукту, захищеного USB-ключами Sentinel HL (HASP), можлива тільки в тому випадку, якщо ключ фізично підключений до пристрою, на якому запущено додаток, розроблений Вами. Частина коду програмного продукту може бути виконана безпосередньо на ключі Sentinel HL. Запатентована технологія LicenseOnChip ™ дозволяє зберігати ліцензії на ПЗ в апаратно захищеній пам'яті ключа, що унеможливлює їх зміни. Під час роботи захищений додаток розшифровує за допомогою ключа критичні для роботи дані - частину програмного коду. Це створює тісний зв'язок між програмою і ключем, і додаток працює тільки при наявності USB-ключа Sentinel HL (HASP).
 
Лінійка апаратних ключів Sentinel HL (HASP) включає в себе безліч моделей. Залежно від конфігурації вашого ПЗ, завдань і його способів поширення, Ви можете вибрати ключ з реальним лічильником часу для продажу програмного продукту за передплатою, або мережеві ключі. Так само Ви можете вибрати ключ, який монтується у внутрішній USB роз'єм материнської плати, щоб візуально приховати наявність апаратного ключа, або використовувати ключ з форм-фактором мікросхеми SOIC8, призначений для монтажу при власному виробництві апаратних комплектуючих.
 
Мережеві USB-ключі, розроблені спеціально для захисту корпоративного ПЗ. При цьому мережеві апаратні USB-ключі Sentinel HL (HASP) можуть працювати і як локальні. Ключ захисту Sentinel HL Net дозволяє обмежувати кількість користувачів, що одночасно працюють з захищеними програмами, ліцензувати компоненти, функціональність і інші кількісні показники.
 
Апаратні ключі USB-ключі Sentinel HL (HASP) - це ідеальне рішення для тих розробників, чиє головне завдання - забезпечити не тільки найвищий рівень захисту програмного забезпечення, але і отримати максимальну вигоду від його продажу.