Як захистити програмне забезпечення від злому? Sentinel LDK Envelope: автоматичний захист програм

5 травня 2020 р. 0:15
Піратський злом програм і їх нелегальне росповсюдження в Інтернеті - страшний сон будь-якого розробника. За даними дослідження Business Software Alliance  - всесвітньої асоціації, що представляє інтереси ряду найбільших в світі розробників програмного забезпечення, частка піратського програмного продукту на світовому ринку складає 43%.

Створення якісного програмного продукту вимагає чималих інвестицій: в обладнання, в співробітників, в маркетинг. Розробник, створюючи свій цифровий продукт, розраховує отримати фінансову віддачу від своєї праці і фінансових вкладень - максимальний прибуток від продажів свого продукту. Чи не це є метою будь-якого розробника програмного забезпечення? Тому один із способів повернення інвестицій, що були вкладені в програму - це її захист від злому.

Крім захисту від піратства, перед кожним розробником програмного забезпечення стоїть ще одне не менш важливе завдання щодо захисту програмного коду від аналізу і підробки. Цьому питанню іноді приділяється дуже мало уваги. В цьому випадку недобросовісні конкуренти можуть порівняно легко декомпілювати програмний додаток і вкрасти всі реалізовані технологічні новинки, звівши нанівець всі інноваційні переваги розробника.

Sentinel Envelope - це програма, яка завдяки сучасним технологіям захисту і використанню White-box криптографії дозволяє швидко і надійно захистити Ваші додатки від злому. Sentinel Envelope шифрує і обфусцірує код, протидіє відладці на рівні системи, дозволяє виконати вихідний код безпосередньо в ключі. Крім того, Sentinel Envelope надійно захищає вихідний код від дослідження.

Крім шифрування, що прив'язує програмний додаток до ключу, Sentinel Envelope надає додаткові заходи для захисту виконуваних файлів і бібліотек.

Щоб забезпечити надійний захист Вашого програмного продукту, необхідно всього лише перетягнути мишкою виконувані файли, бібліотеки або збірки .NET в вікно Sentinel LDK Envelope, вказати потрібні настройки безпеки і натиснути кнопку «Protect». Демонстрацію процесу автоматичного захисту програм дивіться в цьому відео:В процесі роботи утиліти Sentinel LDK Envelope шифрується кодова секція, ресурси, переміщувані елементи, захищаються функції імпорту за допомогою поліморфних перехідників. Також використовується технологія «stolen bytes» (крадіжка коду), а також заміна частина робочого коду кодом з секції захисту, що дозволяє успішно боротися зі зняттям дампа програмного додатку. Застосовуються технології виявлення отладчиков, протидії зняття дампа і порушення цілісності додатку. В результаті ви отримаєте захищену копію програми, яка не буде запускатися без ліцензії Sentinel.

Існує також можливість шифрувати файли, з якими працюють захищені додатки. Шифрування файлів відбувається абсолютно непомітно для користувача в процесі роботи програмного забезпечення, але в той же час отримати доступ до інформації з зашифрованого файлу без ключа захисту неможливо.За допомогою Sentinel LDK Envelope можна захистити:
  • виконувані файли (.exe, .dll, .jar, .war), Java-бібліотеки, .NET збірки (включаючи .NET Core) операційної системи Microsoft Windows 32/64-біт;
  • виконувані файли (.elf) і колективні бібліотеки операційних систем сімейства Linux (32- / 64-біт);
  • виконувані файли і динамічні бібліотеки операційної системи Mac OS (32/64-біт).
  • виконувані файли (.apk) і бібліотеки (.aar) операційної системи Android.
  • python-скрипти.