Конфігурація Driverless


Всі апаратні ключі USB-ключі Sentinel HL (HASP) підтримують два режими роботи:

Стандартний режим Sentinel HL (HASP) (сумісність з ключами HASP) і режим Driverless. Будь-апаратний USB-ключ Sentinel HL (HASP) може використовуватися в режимі конфігурації Driverless.
 

Плюси від переходу з ключів в конфігурації HASP на ключі в конфігурації Driverless:


1. Не вимагають установки драйвера: ключі в режимі Driverless не вимагають установки жодних драйверів і працюють як HID сумісні пристрої (тільки на Windows).
Переваги:
+ Для установки драйверів потрібні права адміністратора на комп'ютері клієнта, це може вимагати додаткових дій на стороні клієнта, що не бажано. Використання ключів в режимі Driverless дозволить виключити вимоги наявності у клієнта прав адміністратора на його ПК.
+ Дозволяє уникнути проблем, які можуть виникати в роботі драйвера на ПК.
+ Обидва вищевказаних пункту покращують якість обслуговування клієнтів і скорочують кількість звернень в технічну підтримку.

2. Підвищений рівень захисту з AppOnChip: механізм AppOnChip дозволяє виконувати код вашої програми безпосередньо всередині апаратного ключа. Це дозволяє розробникам максимально надійно захищати своє програмне забезпечення. Процес захисту за допомогою AppOnChip повністю автоматизований, і немає ніякої необхідності будь-яким спеціальним чином адаптувати код програми. У списку доступних функцій необхідно просто відзначити ті з них, які повинні бути захищені за допомогою AppOnChip. Ця додаткова міра безпеки робить ваш продукт найбільш захищеним.
Переваги:
+ Посилення захисту. AppOnChip змушує невелику частину коду програми виконуватися на апаратному ключі, і результат виконання є необхідним для продовження роботи всього програмного додатку. Відповідно, програма не зможе працювати без апаратного ключа. Розробники можуть вибирати, які саме частини коду повинні бути захищені, за допомогою зручного у використанні графічного інтерфейсу.
+ Легкість впровадження. Процеси прив'язки додатку до апаратного ключа, аналіз того, які частини коду можуть бути виконані на ключі, і конвертація коду для виконання на ключі абсолютно автоматизовані. Від розробників не потрібно ніяких додаткових зусиль.
+ Захищений код не зберігається на ключі. На відміну від конкуруючих рішень, весь код залишається на жорсткому диску комп'ютера з захищеним додатком. Тільки в момент виконання невелика частина коду виконується на ключі. Пам'ять ключа не зачіпається.
+ Захищений код не уповільнює швидкодію захищеного програмного забезпечення.
+ Відсутність шкоди для внутрішніх процесів. Розробнику не потрібно стежити за версіями оновлень захищеного програмного додатку або оновлювати код всередині ключа в існуючих користувачів.

3. V-Clock: V-Clock - це віртуальний таймер, що дозволяє записувати ліцензійні обмеження по часу використання програмних додатків в моделі апаратних USB-ключів Sentinel HL (HASP) ключів (крім Sentinel HL Basic), що не мають реального лічильника часу.
Переваги:
+ Можливість поставляти клієнтам ліцензії за передплатою (підпискою) в уже наявні у них ключі: Sentinel HL Pro, Sentinel HL Max, Sentinel HL Net, - без необхідності заміни ключа клієнта, і без відповідних накладних витрат.
+ Можливість поставляти клієнтам ліцензії за передплатою (підпискою) в ключах з більш компактним форм-фактором: Micro і Board.

4. Dynamic Memory: Розмір динамічної пам'яті значно більше, ніж доступна за замовчуванням в стандартному режимі RO / RW пам'ять. Динамічним простір пам'яті розділяється між сегментами динамічної пам'яті (подібно сегментам стандартної RO / RW пам'яті) і пам'яттю для зберігання ліцензії (Features & Product).
Переваги:
+ В Driverless ключах отримуємо більше захищеної пам'яті: Read / Write Memory 4 KB + Read Only Memory 2 KB + Dynamic memory 25 KB. Для порівняння: в режимі HASP  ключі мають: Read / Write Memory 4 KB + Read Only Memory 2 KB.
+ Увесь простір, який не використовується для зберігання ліцензії (Features & Product), може використовуватися для сегментів динамічної пам'яті.

5. Network Seats в локальних моделях ключів: Ця опція дозволяє записувати мережеві ліцензії спочатку в локальні моделі ключів, такі як: Sentinel HL Pro, Sentinel HL Max, Sentinel HL Time.
Переваги:
+ Дозволяє зробити мережевим ключ будь-якого форм-фактора (Mini, Micro і т.д.).
+ Дозволяє не залежати від моделі ключа, з точки зору кількості мережевих робочих місць. Для прикладу, якщо необхідно записати ліцензію на 11 робочих місць, ви повинні були здобувати ключ Net-50, в який можна записувати ліцензії до 50 мережевих робочих місць, однак це не вигідно, так як ви з цих 50 робочих місць використовуєте тільки 11. Перехід на Driverless ключі дозволить вам записувати, в призначені для користувача ключі будь-яку потрібну вам кількість мережевих робочих місць, і саме за це конкретну кількість робочих місць ви і платите. Для цього вам потрібно придбати необхідну кількість мережевих робочих місць. Ви можете записувати як 2, так і 5, і 100, або навіть 1000 мережевих робочих місць в свої ключі, і платити саме за конкретну їх використану кількість.

6. Максимально можлива кількість записуваних в ключ ліцензій (Features, в залежності від складності ліцензії): Driverless ключі дають можливість записувати в ключі більшу кількість Features ID. Для порівняння, в ключі HASP можна записати максимум до 231 Features ID, в ключі Driverless можна записувати від 240 до 2160 Features ID (в залежності від складності записуваних ліцензій).
Переваги:
+ Більша кількість захищених програмних додатків можуть поставлятися з одним ключем.
+ Не потрібно надавати клієнту кілька ключів, що дозволяє економити на логістиці і на вартості самих ключів.

Для переходу ключа Sentinel HL (HASP) з режиму роботи HASP в режим Driverless, необхідно:
Або в Sentinel EMS, або через License Generation API записати в ключ ліцензію з оновленням ключа до Driverless. При запису ліцензії через Sentinel EMS режим Driverless включається при створенні продукту з feature, за це відповідає «галочка» "Upgrade to Driverless". При запису такого продукту в ключ відбудеться переклад ключа з режиму HASP в режим Driverless.

Для того, щоб захищені програмні додатки працювали з ключами в режимі Driverless, необхідно захистити ПЗ використовуючи SDK LDK версії 6.3 і вище (для повної підтримки рекомендується SDK LDK 7.0 і вище).

 * ВАЖЛИВО! *: Зверніть увагу, що ключі, які працюють в режимі Driverless, не мають зворотної сумісності з попередніми системами захисту, такими як HASP4, HASPHL і HASP SRM, і можуть працювати тільки із сучасною системою захисту Sentinel LDK. Назад перевести ключ з режиму Driverless в режим HASP неможливо! 

Зворотній зв'язок