Локальні ключі Sentinel (HASP)

Апаратні USB-ключі Sentinel HL (HASP) забезпечують найвищий рівень захисту інтелектуальної власності, що дозволить Вам, як розробнику, заощадити Ваш час і гроші, уникнувши втрат, пов'язаних з піратством і нелегальним використанням Вашого програмного продукту, а також реалізувати найбільш зручну та вигідну саме Вам систему для продажу Вашого продукту.

Робота захищеного програмного продукту USB-ключами Sentinel HL (HASP) можлива тільки в тому випадку, якщо ключ фізично підключений до пристрою, на якому запущено додаток. Частина коду програмного продукту може бути виконана безпосередньо на ключі Sentinel HL. Запатентована технологія LicenseOnChip™ дозволяє зберігати ліцензії на програмний додаток в апаратно захищеній пам'яті USB-ключа Sentinel HL (HASP), що унеможливлює їх зміну. Під час роботи захищений додаток розшифровує за допомогою ключа критичні для роботи дані - частини коду. Це створює тісний зв'язок між програмою і ключем, і додаток працює тільки при наявності ключа.

Сімейство апаратних ключів Sentinel HL (HASP) включає в себе безліч моделей. Залежно від завдань вашого ПО і його способів поширення, Ви можете вибрати ключ з реальним лічильником часу для продажу софта за передплатою, або мережеві ключі. Так само Ви можете вибрати ключ, який монтується у внутрішній USB роз'єм материнської плати, щоб візуально приховати наявність апаратного ключа, або використовувати ключ з форм-фактором мікросхеми SOIC8, що призначений для поверхневого монтажу при власному виробництві апаратних комплектуючих.

Апаратні ключі USB-ключі Sentinel HL (HASP) - це ідеальне рішення для тих розробників, чиє головне завдання - забезпечити найвищий рівень захисту свого продукту та отримати максимальну вигоду від реалізації своїх розробок.