Партнери

"Якщо хочеш йти швидко - йди один, якщо хочеш дійти далеко - йдіть разом."
Африканська народне прислів'я

 


Наші Партнери - найбільші міжнародні та національні українські компанії, яким довіряють у всьому світі, і які довіряють нам!
Всі наші Партнери будують свій бізнес на основі найважливіших цінностей: чесності, етичності та відповідальності. А ми щиро пишаємося тим, що маємо щастя працювати з такими сильними лідерами: компаніями, мета бізнесу яких, так само, як і нашого - зробити цей світ безпечнішим. І ми завжди відкриті до нових партнерських відносин!

 

Thales Group - міжнародна промислова група, що виготовляє інформаційні системи для авіакосмічного, військового і морського застосування. Була заснована в 1892 р. Головний офіс знаходиться в місті Неї-сюр-Сен під Парижем. Компанія має офіси більш ніж в 50 країнах, а штат співробітників налічує близько 68 000 чоловік. Міжнародна промислова група, що випускає інформаційні системи для авіакосмічного, військового і морського застосування, Thales Group займає одне з лідируючих місць в світі по виробництву бортових радіо-локаційних систем і систем радіоелектронної боротьби. Компанія Thales розробляє і випускає значну частину компонентів для бортових радіо-електронних приладів для цивільної та військової авіацій. Системи, вироблені компанією Thales, включають інтегровані комплекси самозахисту для літаків і вертольотів.
https://www.thalesgroup.comFEITIAN Technologies Co., Ltd. - міжнародна Компанія з головним офісом в Пекіні (КНР) пропонує надійні рішення для аутентифікації, які відповідають фінансовим, медичним, державним, корпоративним, платіжним і іншим світовим вимогам. Компанія "Feitian Technologies" була заснована в 1998 році. Завдяки сильній і досвідченій команді розробників, FEITIAN може оперативно реагувати на тенденції і потреби міжнародних ринків, розробляючи свою продукцію найвищої якості, що підтверджують численні міжнародні сертифікати на всі розробки компанії.
https://ftsafe.com
Компанія Gemalto - світовий лідер в області технологій цифрової безпеки та банківських технологій. Заснована в червні 2006 р. Компанія має філії і представництва в понад 100 країнах, штат її співробітників налічує понад 10 000 фахівців, включаючи 1 500 розробників. Gemalto пропонує комплексні рішення «під ключ» в області забезпечення інформаційної безпеки, від розробки програмних додатків до конструкторських розробок і виробництва мікропроцесорних засобів захисту персональних даних, таких як банківські смарт-карти, SIM-карти, електронні паспорти, а також маркери для надання кінцевим клієнтам віддаленого доступу до різноманітних послуг.
https://www.gemalto.com/

 

ТОВ "АВЕСТ-УКРАЇНА" - Українська компанія, що спеціалізується на розробках в області проектування і впровадження спеціалізованих програмних і програмно-апаратних криптографічних засобів, їх інтеграції в різні інформаційних системи, а також розробки стандартів у галузі криптографічного захисту інформації.
www.avest.com.ua 

SafeNet - світовий лідер в області забезпечення інформаційної безпеки. Заснована більше 25 років тому, на сьогоднішній день компанія SafeNet пропонує рішення, що забезпечують комплексний захист і використовують технології шифрування для захисту систем комунікацій, програмних розробок і контролю цифровий ідентифікації. Компанія SafeNet пропонує найбільш надійні, гнучкі і масштабовані рішення для ліцензування і управління програмним забезпеченням. Вони відрізняються чудовою сумісністю з сучасними технологіями і підтримують новітні середовища їх поширення.
http://safenet-sentinel.ru/ 

Зворотній зв'язок