Програмні ключі Sentinel SL

Sentinel SL - це програмні ключі для захисту, продажу та активації захищеного програмного забезпечення через Інтернет.


Основна перевага програмних ключів Sentinel SL - це можливість моментально згенерувати і доставити ліцензію Вашим замовникам по всьому світу без витрат на логістику і без втрат часу на доставку апаратних ключів. Головна унікальність технології програмних ключів Sentinel SL - це висока ступінь захисту від злому і копіювання програмної ліцензії, що виключає несанкціоноване поширення Вашого програмного забезпечення в Інтернеты. Програмна ліцензія Sentinel SL є програмним аналогом апаратного ключа захисту зі своїм безпечним сховищем даних в нерозміченій області жорсткого диску, з програмною реалізацією крипто-процесору для шифрування даних.

У Sentinel SL впроваджені найбільш інноваційні технології для підвищення прибутку від продажів Ваших програмних розробок:
  1.     Визначення запуску додатка на віртуальній машині
  2.     Захист програмного забезпечення від клонування віртуальних машин
  3.     Можливість тимчасового перенесення ліцензії з корпоративної мережі на ПК мобільних користувачів (запозичення ліцензій).
  4.     Безкоштовне віддалене оновлення ліцензій
  5.     Реєстрація користувачів, облік і статистика продажу ліцензій
  6.     Ефективний контроль за доходами від продажу ліцензій

Переваги Sentinel SL:

Детальніше про принципи роботи програмних ключів Sentinel SL Ви можете прочитати в статті Принципи роботи ключів Sentinel SL