Програмний локальний ключ Sentinel SL

SL-l

В наявності

700 грн. 600 грн.

Опис товару

Програмний локальний ключ Sentinel SL - це ключ (або ліцензія) для захисту, продажу та активації програмних продуктів.

З програмними ключами Sentinel SL особливо зручно з поширювати програмне забезпечення через Інтернет. Використання програмних ліцензій Sentinel SL дає можливість контролювати поширення своїх програмних додатків в інтернеті не боячись злому софту і несанкціонованого розповсюдження ПЗ в мережі.

Програмні локальні ключі Sentinel SL можуть використовуватися не тільки з метою захисту програмного забезпечення від піратства, але і для ліцензування і монетизації складного програмного продукту з великою кількістю компонентів програми та різних сценаріїв ліцензування: можливості продажу Вашого програмного забезпечення на умовах передплати, оренди, лізингу.

Крім того, використання ключів Sentinel SL дає можливість створити демо-версію програмного продукту, що сьогодні є найпопулярнішим засобом продажу програмного забезпечення в інтернеті.

Програмні локальні ключі Sentinel SL відвантажуються "пакетами", мінімальне замовлення - "пакет" на 21 ключ.

Орієнтовна вартість вказана за 1 ключ. Точна вартість ключа Sentinel SL залежить від курсу валюти на день замовлення, а також від кількості ключів, що були замовлені Вами, чим більше кількість ключів - тим нижче вартість. Актуальну вартість ключів Ви можете уточнити, зателефонувавши нам  за телефоном +380 44 361 67 83, або написавши листа на адресу info@b-it.com.ua 

Зворотній зв'язок