Програмний мережевий ключ Sentinel SL

SL-N

В наявності

200 грн. 165 грн.

Опис товару

Програмний мережевий ключ Sentinel SL - ключ (або ліцензія) для захисту, продажу та активації програмних продуктів. Особливо зручно з програмними ключами Sentinel SL поширювати програмне забезпечення через Інтернет. Використання програмних ліцензій Sentinel SL дає можливість контролювати поширення своїх програмних додатків в інтернеті не боячись злому програми і несанкціонованого розповсюдження ПЗ в мережі.

Програмні мережеві ключі Sentinel SL розроблені спеціально для захисту корпоративного ПО, дозволяють обмежувати кількість користувачів, що одночасно працюють з захищеними програмами, ліцензувати компоненти, функціональність та інші кількісні показники програмних продуктів.

Програмні мережеві ключі Sentinel SL можуть використовуватися не тільки з метою захисту програмного забезпечення від піратства, але і для ліцензування і монетизації складного програмного продукту з великою кількістю компонентів програми та різних сценаріїв ліцензування: можливість продажу Вашого програмного забезпечення на умовах передплати, оренди, лізингу й тощо.

Крім того, використання ключів Sentinel SL дає можливість створити демо-версію програмного продукту, що на сьогодні є найпопулярнішим засобом продажу ПО в інтернеті.

Програмні мережеві ключі Sentinel SL відвантажуються "пакетами". Мінімальний пакет - 100 ключів.

Орієнтовна вартість вказана за 1 ключ. Точна вартість ключа Sentinel SL залежить від курсу валюти на день замовлення, а так само від кількості ключів, що були замовлені Вами, чим більше кількість ключів - тим нижче вартість. Точну вартість ключів Ви можете уточнити, зателефонувавши за телефоном +380 44 361 67 83, або написавши листа на адресу info@b-it.com.ua


 

Зворотній зв'язок