Публикации

В ID паспорті громадянина України на безконтактному носії інформації (чипі) записані персональні дані власника документу, які не дублюються на зовнішній та зворотній стороні самого паспорту. До цих даних відноситься інформація про місце реєстрації та сімейний стан. Як зчитати ці дані?
Після створення програмного продукту і його захисту від піратства, розробнику необхідно створити ефективну систему ліцензування та монетизації програмного забезпечення. Потрібно створити зручну систему для управління цифровими правами програмного забезпечення: від створення демо-версій софту, зручного управління каталогом продуктів, автоматизації продаж до оновлення програмного забезпечення на місцях у користувачів. Як же це реалізувати не тільки швидко, яле і якісно?
Піратський злом програм і їх нелегальне поширення в Інтернеті - страшний сон будь-якого розробника. За даними дослідження Business Software Alliance - всесвітньої асоціації, що представляє інтереси ряду найбільших в світі розробників програмного забезпечення, частка піратського ПЗ на світовому ринку складає 43%.
Sentinel Cloud - готове рішення для продажу програмного забезпечення за підпискою (передплатою), гнучка настройка каталогу сервісів (модулів Вашого ПЗ), доступ до функціоналу ПЗ відповідно до User-ID, деталізовані звіти про використання ПЗ, проста інтеграція з існуючими обліковими системами, централізоване управління хмарними і класичними ліцензіями для додатків. А також свобода використання програм: замовнику, який купить Вашу програму, не потрібно прив'язуватися до конкретного місця роботи або пристрою, на якому він працює - ліцензія на програмний продукт завжди доступна он-лайн з будь-якого пристрою: стаціонарного комп'ютера, ноутбука, планшета, мобільного телефону.
Sentinel LDK - рішення №1 в світі для захисту, ліцензування та монетизації програмного забезпечення. Понад 52% розробників в світі вибрали захист програм Sentinel LDK завдяки простоті вбудовування та надійності.
Основна перевага програмних ключів - це можливість моментально доставляти ліцензії замовникам по всьому світу за рахунок відсутності фізичного носія. Унікальність даної технології в тому, що ключі Sentinel SL стовідсотково сумісні з апаратними ключами Sentinel HL.