Ридер (сканер) ID паспортов Feitian R502-CL

R502-CL

В наявності

1 300 грн. 1 175 грн.

Опис товару

Сканер для зчитування інформації з ID паспорта громадянина України рідер ID карти Feitian R502-CL дає можливість считати всю інформацію, яку містить паспорт громадянина України нового зразка у вигляді пластикової картки.


Іншими словами, це пристрій, що зчитує для будь-які id картки, ID паспорта і будь-які інші документи, з вбудованим чіпом - безконтактним носієм інформації.


Сканер Feitian R-502 працює з програмним забезпеченням UAID READER. Дана програма UAID READER була спеціально розроблена для читання і обробки тієї інформації, що не дублюється візуально на пластиці ID паспорту, та записана тільки на безконтактний чіп ID паспорта і може бути зчитана тільки за допомогою спеціального обладнання, а саме рідера ID паспортів.

Зручність рідера Feitian R-502 полягає в тому, що він легко підключається до комп'ютера не вимагаючи драйвера, і працює як CCID-пристрій.

Можливості сканера ID паспортів:
• Читання інформації з ID паспортів, ID карт, будь-яких ID документів з nfc чіпом
• Перевірка на справжність ID паспортів, ID карт, будь-яких ID документів з nfc чіпом
• Читання і запис безконтактних смарт-карт
• Можливість використання рідера для ID паспортів в платіжних терміналах в якості oem модуля і вбудовування зчитувача в POS-термінали

Рідер ID паспортів Feitian R502-CL зчитує та візуалізує:
• Основну інформацію про власника документу
• Індивідуальний податковий номер
• Місце реєстрації (прописку)
• Зразок підпису
• Сімейний стан

Характеристики:
- Сканер для ID паспорта Feitian R502-CL працює на основі безконтактної RFID-технології
- Відповідає вимогам ISO / IEC18092 стандарту Near Field Communication (NFC), підтримує не тільки Mifare і ISO 14443 A і B типу, але і всі чотири типи NFC міток; працює на чистоті 13,56 МГц, дальність зчитування - не більше 5 см.

Переваги:
- Найвища швидкість зчитування даних з ID паспорта.
Рідер Feitian R502-CL так само може зчитувати дані з будь-яких ID документів і смарт-карт, тому сканер Feitian R502-CL можна використовувати в системах електронної комерції і інтегрувати в будь-які фінансові системи, встановлювати для контролю доступу в приміщення, доступу до мережі, а також використовувати при роботі з кваліфікованим електронним підписом.
- Простота і зручність використання! Сканер для ID паспорта Feitian R502-CL автоматично визначається у всіх популярних операційних системах, і не вимагає установки спеціальних драйверів
- Офіційна гарантія - 2 роки !!!
 

Сертифікати та документи:
+ Сертифікат на відповідність екологічним нормам Згідно директиви ЄС 2002/95 / ЄС
+ Сертифікат на відповідність екологічним нормам згідно ICO (ISO) 14001: 2004, свідоцтво NQA
+ Висновок ООВ Укрчастотнагляду про відповідність Сканера для ID паспорта Feitian R502-CL вимогам Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання
+ Декларація про відповідність
+ Сертифікат відповідності Державної системи сертифікації вимогам ДСТУ Міністерства економічного розвитку і торгівлі


Як зчитати інформацію з ID паспорту Ви можете прочитати тут


 

Зворотній зв'язок