Sentinel Cloud - хмарний сервіс ліцензування

3 травня 2020 р. 19:48
Sentinel Cloud - це новітня технологія для ліцензування «хмарних» програмних продуктів та додатків. Рішення Sentinel Cloud дає можливість розробнику програмного забезпечення розмістити ліцензію в «хмарі» і управляти ліцензійними можливостями або  обмеженнями онлайн. Дана інноваційна технологія дозволяє заощадити час, а внаслідок, і гроші, на оновлення ліцензій користувачів програмних додатків. Ще однією перевагою є свобода використання програм: замовнику, який купить Вашу програму, не потрібно прив'язуватися до конкретного місця роботи або пристрою, на якому він працює - ліцензія на програмний продукт завжди доступна он-лайн з будь-якого пристрою: стаціонарного комп'ютера, ноутбука, планшета, мобільного телефону. Sentinel Cloud закріплює ліцензію за конкретним користувачем без «прив'язки» до USB-ключа або обладнання.
 

Основні можливості сервісу онлайн ліцензування Sentinel Cloud:

 
1. Новітні схеми продажу програмного забезпечення, такі як:

    оплата за фактом використання програми;
    погодинна оплата роботи з програмою;
    підписка (передплата).


2. Збір статистики використання - інструмент, що дозволяє отримати інформацію про те, як саме використовується ваш продукт. Це необхідно для прийняття рішення, які функції розробляти в наступних версіях програмного забезпечення для підвищення зручності використання програми і збільшення лояльності клієнтів.

3. Sentinel EMS - єдина система обліку та управління ліцензіями для хмарних, програмних і апаратних ключів. Sentinel EMS дозволяє вести єдину клієнтську базу користувачів, отримувати своєчасні повідомлення про ліцензії, термін яких закінчується.

4. Інтеграція з існуючими обліковими системами (1С Підприємство, Microsoft Dynamic CRM та іншими), системами прийому онлайн платежів для повної автоматизації управління ліцензіями.

 
Схема роботи сервісу онлайн ліцензування Sentinel Cloud:




1. Встановлюється індивідуальне оновлення для Sentinel EMS, в результаті чого Sentinel EMS зв'язується з хмарним сервісом Sentinel Cloud Connect.

2. У Sentinel EMS створюється замовлення для користувача з необхідними ліцензійними обмеженнями і передається в Sentinel Cloud Connect.

3. Користувач за допомогою User ID отримує доступ до ліцензії через зв'язок CL Run-time і Sentinel Cloud Connect.

4. За підсумками використання CL Run-time передає статистику в Sentinel Cloud Connect, після чого статистика потрапляє в Sentinel EMS.


Переваги сервісу онлайн ліцензування Sentinel Cloud:

 
  •         Готове рішення для моделі продажів за передплатою (підпискою).
  •         Гнучка настройка каталогу сервісів.
  •         Доступ до функціоналу програмного забезпечення відповідно до User ID.
  •         Зміна каталогу продуктів і моделі ліцензування без змін ПЗ.
  •         Деталізовані звіти про використання ПЗ.
  •         Проста інтеграція з існуючими обліковими системами.
  •         Централізоване управління хмарними і класичними ліцензіями для програмних додатків.