Sentinel Cloud

S-Cloud

В наявності

0 грн.

Опис товару

Sentinel Cloud - це новітня технологія для ліцензування «хмарних» додатків. Рішення Sentinel Cloud дозволяє розробнику програмного забезпечення розмістити ліцензію в «хмарі» і управляти ліцензійними умовами або обмеженнями онлайн. Дана інноваційна технологія дозволяє заощадити час, а внаслідок, і гроші, на оновленні ліцензій користувачів програмних додатків.

Ще однією перевагою є свобода використання програм: замовнику, який купить Вашу програму, не потрібно прив'язуватися до конкретного місця роботи або пристрою, на якому він працює - ліцензія на програмний продукт завжди доступна он-лайн з будь-якого пристрою: стаціонарного комп'ютера, ноутбука, планшета, мобільного телефону. Sentinel Cloud закріплює ліцензію за конкретним користувачем без «прив'язки» до USB-ключа або обладнання.

Основні можливості сервісу онлайн ліцензування Sentinel Cloud - новітні схеми продажу програмного забезпечення:
  •     оплата за фактом використання програми;
  •     погодинна оплата роботи з програмою;
  •     підписка.


ДЕТАЛЬНІШЕ як працює технологія Sentinel Cloud Ви можете прочитати тут

Точна вартість рішення Sentinel Cloud залежить від курсу валюти на день замовлення, а такж від часу підписки і кількості ліцензій, що будуть Вами замовлені, чим більше кількість ліцензій - тим нижче вартість. Точну вартість Ви можете уточнити, зателефонувавши за телефоном +380 44 361 67 83, або написавши листа на адресу info@b-it.com.ua


 

Зворотній зв'язок