Sentinel EMS (Entitlement Management System) - ліцензування програмного забезпечення

5 травня 2020 р. 13:37
Sentinel EMS (Entitlement Management System) - це інноваційна система для адміністрування ліцензій та монетизації програмного забезпечення. Входить до складу Sentinel LDK і Стартового комплекту Sentinel LDK (HASP).

За допомогою зручного веб-інтерфейсу Ви можете через інтернет управляти продажем свого ПО в будь-якій точці світу та з будь-якого пристрою: комп'ютера, ноутбуку, планшету або мобільного телефону. Sentinel EMS дозволить Вам побудувати централізовану систему управління каталогом продуктів, керувати оновленням продуктів і оновленням програмного забезпечення на місцях у користувачів. Легкий процес створення каталогу продуктів, управління ліцензійними обмеженнями на кожен модуль програмного додатка надає можливість легко переходити від однієї моделі продажів до іншої, а також дозволяє скоротити витрати при створенні нових продуктів.

Детальніше про можливості Sentinel EMS:Функції Sentinel EMS:

1. Створення різних бізнес-моделей монетизації: моделей ліцензування
У кілька кліків мишки в Sentinel EMS можна впровадити нові моделі монетизації ваших продуктів. Продавайте свій софт з ліцензуванням по модулях, часу, мережевим підключенням, з оплатою за використання конкретного модуля додатку або в будь-який інший спосіб продажів без внесення змін до початкового коду програми.

2. Активація програмних ключів Sentinel SL
Sentinel EMS дає можливість он-лайн активувати програмні ключі. Модуль активації (який може бути вбудований в ваше ПО) виконує пряме з'єднання з сервером EMS для обміну службовою інформацією. Користувачеві досить ввести ключ активації, щоб ПЗ було активовано автоматично. Так само користувач може самостійно перейти на портал активації, вказати свій ключ і виконати активацію програми. При необхідності, Sentinel EMS може збирати реєстраційні дані користувачів.
Немає прямого виходу в Інтернет? У Sentinel EMS можна виконати активацію програмного забезпечення обмінявшись службовою інформацією з розробником по електронній пошті.

3. Оновлення ліцензій
Ваш користувач хоче змінити модель підписки на програму або докупити додатковий функціонал програми, вже встановленої у користувача, Sentinel EMS дозволяє це зробити онлайн або віддалено по електронній пошті.

4. Автоматична оновлення ПЗ
Для оновлення вже існуючої ліцензії досить внести потрібні зміни в інтерфейсі Sentinel EMS. Далі ліцензії будуть автоматично доставлені і застосовані на потрібному пристрої. Даний функціонал можна реалізувати під свої потреби використовуючи API.
 
5. Демо-версії
Можливість продемонструвати всі можливості своєї програми перед продажем покупцеві є найкращим засобом просування програмного забезпечення на ринку. За допомогою Sentinel EMS дозволяє створювати демо-ліцензії, які не потребують активації. Така ліцензія може бути розміщена на вашому сайті. Вона буде копіюватися користувачами без будь-яких обмежень, але не може бути встановлена ​​повторно на одну і ту ж машину. Демонстраційні ліцензії можуть бути випущені на термін від 1 до 90 днів і інтегровані в дистрибутив програми, розміщений на сайті компанії. При першому запуску програми активується демо-таймер, після закінчення якого програма перестає працювати. Для того, щоб отримати повну версію програми, користувачеві досить активувати програмний ключ Sentinel SL або підключити апаратний ключ Sentinel HL.
 
6.Запис ліцензій в USB-ключі
Для запису ліцензії в апаратний ключ досить мати можливість підключитися за допомогою веб-браузеру до вашого сервера EMS і мати права, що дозволяють записувати ліцензії. Процес запису ліцензій не залежить від встановленої у вас операційної системи, головне - мати можливість підключити ключ до USB-порту.