Sentinel HL (HASP) MAX Drive Micro SD

HL Max-D

В наявності

0 грн.

Опис товару

Sentinel HL (HASP) MAX DRIVE Micro SD - локальний USB-ключ для захисту складного програмного продукту з великою кількістю компонентів програми та різних сценаріїв ліцензування. Якщо Ваш софт складається з великої кількості модулів і Ви продаєте його з різними сценаріями ліцензування, це найзручніший і вигідний ключ захисту.

Даний ключ є аналогом апаратного локального USB-ключа захисту Sentinel HL Max з карт-рідером і додатковою пам'яттю у вигляді флеш-накопичувача SD-карти. Призначений для поширення програмного забезпечення на ключі з карт-рідером для карт MicroSD. (Карти купуються окремо; підтримується до 64 Гб).

За допомогою апаратного USB-ключа Sentinel HL (HASP) MAX Drive Micro SD з вбудованою флеш-пам'яттю можна захистити програму і поширювати її на тому ж ключі. Підтримується SD-карти до 64 ГБ. Карти пам'яті набувають окремо.

У цьому ключі реалізована система додаткового захисту програмного забезпечення - AppOnChip технологія виконання частини коду програми в самому ключі.

Характеристики:
  • Алгоритм шифрування: AES 128-Bit
  • Унікальний ID: Є!
  • Пам'ять RW / R / Dinamic: 4/2/25 КБ
  • Кількість ліцензій: 240-2160
  • Конфігурація Driverless
  • AppOnChip - виконання коду всередині апаратного ключа захисту

У режимі Driverless Sentinel HL (HASP) MAX може використовуватися як мережевий апаратний ключ.
В ключ Driverless Sentinel HL (MAX) Pro може бути записано будь-яку кількість мережевих робочих місць (докуповуються окремо). Ключ містить одну локальну ліцензію.

Актуальну ціну на даний ключ Ви можете уточнити, зателефонувавши за телефоном +380 44 361 67 83, або написавши листа на адресу info@b-it.com.ua


 

Зворотній зв'язок