Sentinel HL (HASP) Net250+

HL N250+

В наявності

0 грн.

Опис товару

Sentinel HL (HASP) Net250+ - мережевий USB-ключ на необмежену кількість робочих місць, розроблений спеціально для захисту корпоративного програмного забезпечення (кількість робочих місць можна зменшувати).

Sentinel HL (HASP) Net250+ може використовуватися для захисту складного програмного продукту з великою кількістю компонентів програми та різних сценаріїв ліцензування. Якщо Ваш програмний додаток складається з великої кількості модулів і Ви продаєте його за різними сценаріями ліцензування, це найзручніший і вигідний ключ захисту.

Ключ захисту програм, додатків і компонентів Sentinel HL Net250+ дає можливість управляти кількістю користувачів захищеного продукту, що одночасно працюють з програмним забезпеченням, ліцензувати модулі ПЗ, збільшувати або зменшувати функціональність в залежності від умов продажу Вашої програми.

Даний USB-ключ дозволяє реалізувати можливість продажу Вашого програмного забезпечення на умовах передплати, оренди, лізингу, а також поширення пробних демо-версій софта.

Характеристики:
  •     Алгоритм шифрування: AES 128-Bit
  •     Унікальний ID: Є!
  •     Пам'ять RW / R / Dinamic: 4/2/25 КБ
  •     Кількість ліцензій: 240-2160


Актуальну ціну на даний ключ Ви можете уточнити, зателефонувавши за телефоном +380 44 361 67 83, або написавши листа на адресу info@b-it.com.ua 

Зворотній зв'язок