Sentinel HL (HASP) Net50

HL N50

В наявності

0 грн.

Опис товару

Sentinel HL (HASP) Net50 - мережевий USB-ключ на 50 робочих місць, розроблений спеціально для захисту корпоративного програмного забезпечення (кількість робочих місць можна зменшувати).

Sentinel HL (HASP) Net50 може використовуватися для захисту складного програмного продукту з великою кількістю компонентів програми та різних сценаріїв ліцензування. Якщо Ваш програмний продукт скадається з великої кількості модулів і Ви продаєте його за різними сценаріями ліцензування, це найзручніший і вигідний ключ захисту.

Ключ захисту програм і програм Sentinel HL Net50 дає можливість управляти кількістю користувачів захищеного продукту, що одночасно працюють з програмним забезпеченням, ліцензувати модулі програмного продукту, збільшувати або зменшувати функціональність в залежності від умов продажу програми.

Даний USB-ключ дозволяє реалізувати можливість продажу Вашого програмного забезпечення на умовах передплати, оренди, лізингу, а також поширення пробних демо-версій програми.

Характеристики:
  •     Алгоритм шифрування: AES 128-Bit
  •     Унікальний ID: Є!
  •     Пам'ять RW / R / Dinamic: 4/2/25 КБ
  •     Кількість ліцензій: 240-2160Актуальну ціну на даний ключ Ви можете уточнити, зателефонувавши за телефоном +380 44 361 67 83, або написавши листа на адресу info@b-it.com.ua 

Зворотній зв'язок