Мережеві ключі Sentinel (HASP)

Мережеві USB-ключі Sentinel HL (HASP) розроблені спеціально для захисту корпоративного програмного забезпечення, при цьому USB-ключі можуть працювати і як локальні. Будь-який ключ захисту Sentinel HL Net дозволяє обмежувати кількість користувачів, що одночасно працюють з захищеними програмами, ліцензувати компоненти, функціональність та інші кількісні показники.

Робота захищеного програмного продукту USB-ключами Sentinel HL (HASP) можлива тільки в тому випадку, якщо ключ фізично підключений до пристрою, на якому запущено додаток. Частина коду програмного продукту може бути виконана безпосередньо на ключі Sentinel HL. Запатентована технологія LicenseOnChip ™ дозволяє зберігати ліцензії на софт в апаратно захищеної пам'яті ключа, що робить неможливим їх зміна. Під час роботи захищене додаток розшифровує за допомогою ключа критичні для роботи дані - частина коду. Це створює тісний зв'язок між програмою і ключем, і додаток працює тільки при наявності ключа.

Сімейство апаратних ключів Sentinel HL (HASP) включає в себе безліч моделей. Залежно від завдань вашого програмного продукту та його способів поширення, Ви можете вибрати ключ з реальним лічильником часу для продажу програмного додатку за передплатою, або мережеві ключі. Так само Ви можете вибрати ключ, який монтується у внутрішній USB роз'єм материнської плати, щоб візуально приховати наявність апаратного ключа, або використовувати ключ з форм-фактором мікросхеми SOIC8, який  призначений для поверхневого монтажу при власному виробництві апаратних комплектуючих.